Home
5
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-29.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive
POZNAJ MNIE
Witam wszystkich Kibiców, Fanów, Żeglarzy, pasjonatów żeglarstwa!
SPONSORING
To wsparcie i nieoceniona pomoc w rozwijaniu kariery sportowej, bez Sponsorów bycie zawodowym sportowcem jest ciężkie…
KONTAKT
Zostaw wiadomość e-mail z namiarami do Siebie a napewno odpowiem najszybciej jak to możliwe!

Dlaczego warto wspierać karierę Zosi?

W windsurfingu jest jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Mistrzyni Europy z roku 2017-2018, brązową medalistką olimpijską z Londynu  w windsurfingu w żeglarskiej klasie RS:X.

To zawodniczka ambitna, rzetelna, utalentowana, prezentująca najwyższy światowy poziom sportowy, która swoje sukcesy osiągnęła dzięki profesjonalnemu i wytrwałemu podejściu do codziennych obowiązków i ciężkiej pracy.

Zawodniczka łączy żywioły: wodę, wiatr, słońce, gdzie w bardzo naturalny sposób może  swoim wizerunkiem uwiarygodnić przekaz każdej kampanii poświęconej ochronie środowiska i sprawom ekologii.

To nie przypadek a inwestycja i przemyślana decyzja wspierania kariery sportowej zawodniczki społecznie odpowiedzialnej.

To zawodniczka, która w obszarze swojej działalności ma życiowy cel by ”z energią tworzyć sportową wartość i budować bezpieczną przyszłość”, która chce „być liderką w sporcie, być przyjazną dla każdego kibica, efektywną, innowacyjną i silną finansowo, tak aby wykorzystać swój sportowy potencjał w kraju i za granicą”.

23.03.2019 EL ARENAL (HISZPANIA), ZEGLARSTWO (SAILING) KLASA RSX ZOFIA KLEPACKA TRENING 
NZ ZOFIA KLEPACKA
FOTO BARTLOMIEJ ZBOROWSKI/CYFRASPORT